Дана 21.05.2026. године, уз подршку председника КИШС др Звонимира Баковића, одржан је испит за стицање лиценце за обављање стручних послова у газдовању шумама на подручју ПД „Србијашуме“, ШГ „Београд“. Испит је положило 7 кандидата из ПД „Србијашуме“. Комисију за полагање су чинила 3 члана Стручног одбора, и то: др Владан Поповић, Зорица Поповић и Ненад Стевановић.
ОДРЖАНО ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА ЗА СТИЦАЊЕ ЛИЦЕНЦЕ ЗА ОБАВЉАЊЕ СТРУЧНИХ ПОСЛОВА У ГАЗДОВАЊУ ШУМАМА
od strane Komora Suma | 27. маја 2026. | Вести, Некатегоризовано