Дана 15.05.2026. године одржана је 14. седница Управног одбора КИШС у просторијама Института за шумарство у Београду. Седници су присуствовали др Звонко Баковић, Александар Шалипур, Борко Перишић и Ивица Лазаревић. На седници је усвојена Одлука о одржавању испита за стицање лиценце за обављање стручних послова у газдовању шумама.