Дана 15.05.2026. године одржана је 14. седница Управног одбора КИШС у просторијама Института за шумарство у Београду. Седници су присуствовали др Звонко Баковић, Александар Шалипур, Борко Перишић и Ивица Лазаревић. На седници је усвојена Одлука о одржавању испита за стицање лиценце за обављање стручних послова у газдовању шумама.
ОДРЖАНА 14. СЕДНИЦА УПРАВНОГ ОДБОРА КИШС
od strane Komora Suma | 15. маја 2026. | Вести, Некатегоризовано