Дана 21.05.2026. године одржаће се испит за стицање лиценце за обављање стручних послова у газдовању шумама. Испит ће бити организован на подручју ПД „Србијашуме“, ШГ „Београд“ у сали за састанке „Липовачка шума“ са почетком у 10 часова. Молимо све полазнике да понесу одећу и обућу за терен.