РЕЗУЛТАТИ ГЛАСАЊА ЗА ЧЛАНОВЕ СКУПШТИНЕ

Комора инжењера шумарства Србије

 

Дана 27.11.2020. године чланови Управног одбора Коморе инжењера шумарства Србије су на основу Записника комисије пролагласи коначне резултате гласања на нивоу свих изборних јединица:

 

РЕЗУЛТАТИ ГЛАСАЊА ПО ИЗБОРНИМ ЈЕДИНИЦАМА

 

I ЈП Србијашуме

Кандидат

Број гласова

Ранг листа

Стево Секулић

86

1

Игор Дробњак

80

2

Бобан Миловановић

80

3

Мирослав Илић

78

4

Мирољуб Банковић

77

5

Срђан Тодоровић

74

6

Александар Шалипур

74

7

Владан Ђорђевић

73

8

Даринка Воркапић

73

9

Оливера Трифуновић

72

10

Милан Цмијановић

71

11

Снежана Николић

71

12

Саша Јаношевић

70

13

Славица Рајковић

70

14

Иван Јелић

69

15

Бобан Тасић

68

16

Горан Милисављевић

68

17

Борислав Машић

68

18

Милан Томовић

67

19

Зоран Пешић

67

20

Драган Белошевић

66

21

Милан Милосављевић

66

22

Немања Алексић

66

23

Марко Новковић

66

24

Мирољуб Јовановић

64

25

Ђорђе Миљевић

63

26

Војкан Младеновић

63

27

Марјан Милосављевић

62

28

Бојан Станковић

62

29

Милан Виденовић

61

30

Предраг Милојевић

61

31

Миљан Костић

61

32

Предраг Станковић

60

33

Горан Станић

59

34

Божидар Миловановић

52

35

Александар Воркапић

44

36

Владимир Васић

33

37

Горан Ћалдовић

28

38

Биљана Миленковић

21

39

Фарук Ћоровић

19

40

Дарко Живановић

18

41

Весна Огњеновић

18

42

Милан Несторовић

17

43

Ален Гусинац

17

44

Горан Дражић

14

45

Зоран Петровић

14

46

Зорица Ђуровић

14

47

Игор Милосављевић

11

48

Миодраг Николић

9

49

Ненад Стојковић

9

50

Младен Николић

8

51

Давор Чокић

7

52

 

II ЈП Војводинашуме

Кандидат

Број гласова

Ранг листа

Милан Сучевић

45

1

Марко Маринковић

43

2

Александар Ждињак

41

3

Ранко Васиљевић

39

4

Бојан Тубић

39

5

Слађан Суручић

38

6

Предраг Мирић

37

7

Тања Миљевић

35

8

Андреја Лазовић

35

9

Срђан Марковић

31

10

Жељко Прица

30

11

Иван Тодорчевић

20

12

Живан Жупунски

13

13

 

III ЈП Национални паркови и привредна друштва

Кандидат

Број гласова

Ранг листа

Иван Илић

24

1

Ивица Лазаревић

19

2

Пеђа Вуколић

8

3

Александар Остојић

5

4

Милорад Ђаковић

2

5

Драган Видовић

1

6

 

IV Научно образовне институције

Кандидат

Број гласова

Ранг листа

Милорад Даниловић

9

1

Александар Лучић

7

2

 

V Друге организације

Кандидат

Број гласова

Ранг листа

Миљко Ђаловић

11

1

Марко Остојић

8

2

Жељко Васиљевић

5

3

Марко Марковић

5

4

Милан Радојчић

3

5

 

На основу члана 26 став 3, Статута Коморе један представник у Скупштини Коморе се бира на сваких 15 чланова. На основу резултата гласања одржаних 24.11.2020. године, а у које је комисија имала увид, по изборним јединицама кандидати који улазе у састав Скупштине су:

 

  • Прва 34 кандидата из изборне јединице ЈП Србијашуме
  • Првих 11 кандидата из изборне јединице ЈП Војводинашуме
  • Прва 4 кандидата из изборне јединице ЈП Национални паркови и привредна друштва за газдовање шумама чији је оснивач локална самоуправа
  • Први кандидат из изборне јединице Научно образовне институције (школе, факултети, институти и заводи)
  • Прва 4 кандидата из Друге организације које се баве пословима газдовања шума и остали чланови (чланови који нису запослени или раде у другим организацијама)

 

i
Документи

Mатеријал за припрему стручног испита за стицање лиценце за обављање стручних послова у газдовању шумама:

Промоција Стручне и Практичне Обуке Након Завршеног Образовања у Сектору Шумарства Србије

O Kомори

Органи Коморе су:

Тела Коморе су:

Контакт

011/355-788-2

063/7822-892

office@sumarskakomora.rs

ул. Кнеза Вишеслава бр. 3,
11030 Београд